Logo

SPÚŠŤAME PREDPREDAJ VSTUPENIEK NA DERBY!

26.9.2023 11:46
PDBASKET

Ročník 2023/24 sme odštartovali vynikajúco a na domácej palubovke sme si hneď v 1. kole pripísali výhru. Teraz nás síce čakajú dve stretnutia vonku, no už čoskoro sa vrátime domov, kde budeme hrať prestížny zápas.

V stredu 11. októbra o 19:00 v Prievidzi privítame regionálneho rivala z Handlovej a príde čas na prvé hornonitrianske derby v novej sezóne. 

A od tejto chvíle už si môžete kúpiť vstupenky na tento zápas, lebo spúšťame predpredaj vstupeniek. Zatiaľ čo miestenky na konkrétne sedadlá si môžete kúpiť iba online, a to NA TOMTO ODKAZE, tak predpredaj klasických lístkov bude tentoraz okrem toho prebiehať aj fyzicky v predajni Z+Z na Mliekarenskej ulici (počas otváracích hodín predajne).

Online predpredaj vstupeniek na zápas už tradične prebieha v sieti Predpredaj.sk. Okrem klasických lístkov (6€) si v online predpredaji môžete kúpiť aj miestenku (9€) a budete tak mať rezervované svoje vopred vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Brány športovej haly sa otvárajú ako vždy hodinu pred zápasom (18:00), kedy sa začne aj predaj klasických lístkov pri vstupe do haly.

Vstupné: 6€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.