Logo

Spúšťame predpredaj lístkov na 3 domáce zápasy v marci

8.2.2023 12:31
PDBASKET

Už sme v záverečnej štvrtine základnej časti Niké SBL. Po víťaznom derby nás v rámci základnej časti čakajú stretnutia s ostatnými mužstvami, pričom polovicu z týchto duelov odohráme na domácej palubovke.

Doma sa tak opäť predstavíme po viac než mesačnej prestávke, no v marci nás čakajú hneď tri domáce zápasy, všetky v sobotu.

Náš marcový program začneme v sobotu 4.3. o 18:00, keď v športovej hale Prievidza privítame Inter Bratislava. Ďalší domáci zápas odohráme v sobotu 18.3. proti Svitu a základnú časť zakončíme o týždeň neskôr, v sobotu 25.3. proti majstrovským Leviciam.

V tejto chvíli už je spustený online predpredaj vstupeniek na všetky 3 tieto stretnutia, a to NA TOMTO ODKAZE

  • Sobota 4.3. o 18:00 - vs. Inter Bratislava
  • Sobota 18.3. o 18:00 - vs. BK Iskra Svit
  • Sobota 25.3. o 18:00 - vs. Patrioti Levice

Online predpredaj vstupeniek na zápas prebieha v sieti Predpredaj.sk. V online predpredaji si môžete kúpiť aj miestenku (8€) a budete tak mať rezervované svoje vybrané miesto. Rovnako si môžete kúpiť aj VIP miestenku (30€), v rámci ktorej budete mať zabezpečené tiež občerstvenie (jedlo, alko, nealko).

Brány športovej haly sa otvoria vždy hodinu pred zápasom, kedy sa začne aj predaj klasických lístkov pri vstupe do haly. Vstupné: 5€, deti do 12 rokov (v sprievode rodiča a bez nároku na miesto) zdarma.