Logo

Preview: BC Prievidza - Spišskí Rytieri

21.1.2023 10:08
PDBASKET

V prievidzskej športovej hale dnes, v sobotu 21. januára, odohráme jediný domáci zápas na najbližšie týždne. O 18:00 privítame Rytierov zo Spišskej Novej Vsi.

Najbližší domáci duel nás potom čaká až 4. marca. Aj preto je dôležité využiť výhodu domácej palubovky v tomto stretnutí, hoci proti nám stojí ťažký súper, aktuálny líder celej Niké SBL.

Vo všetkých troch posledných zápasoch sme až do posledných minút boli v hre o víťazstvo. Samuel Kincel aj preto hovorí, že kľúčovými faktormi budú opäť koncentrácia a správne rozhodnutia v dôležitých momentoch.

"Potrebujeme sa držať princípov, ktoré máme už dlhšie nastavené, a to sú hlavne agresívna obrana a energia od prvých minút. Nie je tam veľa vecí, ktoré by sme chceli meniť, špeciálne na tohto súpera. Určite nepoviem nič nové, ak poviem, že kľúčom k úspešnej koncovke je koncentrácia do posledných sekúnd. Ak k nej pridáme aj správne taktické rozhodnutia v útoku, verím, že to konečne prelomíme a pripíšeme si víťazstvo," uviedol Kincel pred dnešným zápasom.

Hala sa otvára o 17:00, kedy sa začne aj predaj lístkov v pokladniach. Vstupenky a miestenky si ešte stále môžete v priebehu dňa zakúpiť v online predpredaji na tomto odkaze.


Vážení športoví priatelia,

zároveň vás žiadame, aby ste počas stretnutia rešpektovali pravidlá fair-play a v žiadnom prípade nevstupovali na palubovku, ani na ňu nehadzali žiadne predmety. V opačnom prípade sa dopustíte porušenia zákona 1/2014 o organizovaní športových podujatí a spôsobíte aj nemalé problémy klubu, ktorému fandíte. Šport prináša emócie, ale nechajme hráčov hrať a vy si užite zábavu, ktorú pre vás vytvárajú.


20. kolo Niké SBL (21.1. o 18:00, ŠH Prievidza): BC Prievidza - Spišskí Rytieri